CAM Ügyféltámogató mérnök

Edgecam, Visi, WorkNC

A munkakör

Az Enterprise Group, az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető rendszerintegrátorának PLM Üzletága CAM ügyféltámogató mérnököt keres, professzionális mérnöki szolgáltatások nyújtására meglévő CAM (Edgecam, Visi, WorkNC) ügyfelei és új érdeklődői számára. A munkakör keretében ellátandó feladatok: CAM (Edgecam, Visi, WorkNC) ügyfelek támogatása; CNC technológiai feladatok megoldása; Tanfolyamok szervezése és megtartása, tanfolyami anyagok készítése vagy szakmai fordítása magyar nyelvre; Szoftverfelület és súgó szakmai fordítása magyar nyelvre; Posztprocesszor és egyéb szoftver-testreszabás: szoftverillesztés szerszámgép vezérlőhöz és felhasználói igényekhez; Szoftverbemutatók készítése és bemutatása

A jelölt

Az eredményes jelölt CNC megmunkálási és CAD/CAM szoftverismerettel rendelkezik. Jó szervezési, kommunikációs és kapcsolatépítési képességek is szükségesek.

Az elvárások

Felsőfokú gépészmérnöki végzettség; 3D CAD/CAM gyakorlat; Jó kommunikációs képesség; Alapfokú CNC programozási ismeretek; Angol nyelvismeret; Önálló munkavégzés; "B" kategóriás jogosítvány; Számítógépes programnyelvek és .NET fejlesztői környezet ismerete előnyt jelent; Pályakezdők vagy akár gyakornoki állás iránt érdeklődők jelentkezését is várjuk!

Várjuk jelentkezését

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel a megadott elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a gyonyoru.attila @ enterprisegroup.hu e-mail címre, CAM ügyféltámogató mérnök tárggyal.