Edgecam - CAM Ügyféltámogató mérnök [Gyakornok]

Edgecam, Visi, WorkNC

A munkakör

Az Enterprise Group, az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető rendszerintegrátorának PLM Üzletága CAM ügyféltámogató mérnök pozícióba keres gyakornokot. A munkakör keretében ellátandó feladatok: CAM (Edgecam, Visi, WorkNC) ügyfelek támogatása; CNC technológiai feladatok megoldása; Tanfolyami anyagok készítése vagy szakmai fordítása magyar nyelvre; Szoftverfelület és súgó szakmai fordítása magyar nyelvre; Posztprocesszor és egyéb szoftver-testreszabás: szoftverillesztés szerszámgép vezérlőhöz és felhasználói igényekhez; Szoftverbemutatók készítése és bemutatása

A jelölt

Az eredményes jelöltnek biztosítjuk a szoftver alapismereti tréningeken történő részvételt, valamint a szoftverek elsajátításához szükséges dokumentációt. A jelölt betekintést nyerhetne különböző gyártástechnológia folyamatokba marás, esztergálás és huzalszikra területen 2-től a szimultán 5 tengelyig. A gyakornok a program végére széleskörű ismeretet szerezhet az Edgecam CAM szoftverrel kapcsolatban, valamint megtanulhatja a szoftverhez történő posztprocesszor készítés folyamatát.

Az elvárások

Felsőfokú gépészmérnöki tanulmányok; aktív jogviszony; 3D CAD/CAM gyakorlat; Jó kommunikációs képesség; Alapfokú CNC programozási ismeretek; Angol nyelvismeret; Önálló munkavégzés; "B" kategóriás jogosítvány; Számítógépes programnyelvek és .NET fejlesztői környezet ismerete előnyt jelent; Várjuk jelentkezését.

Várjuk jelentkezését

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel a megadott elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a cam @ enterprisegroup.hu e-mail címre, CAM ügyféltámogató mérnök [Gyakornok] tárggyal.